Nazywam się Bartosz Ilkowski i od ponad sześciu lat zajmuję się  produkcją filmową oraz fotografią.

Film i fotografia to przede wszystkim moje pasje, które przez lata praktyki oraz edukacji przerodziły się w dającą radość profesję.

 

 

Film

 

Spośród różnych rodzajów rzemiosła filmowego, najczęściej  można spotkać mnie w roli operatora kamery lub montażysty. W wielu swoich projektach wychodziłem jednak poza te role, gdyż prawdziwy profesjonalista powinien znać cały proces produkcji filmowej.

Wśród prac które zrealizowałem są małe formy dokumentalne, filmy promocyjne, reportaże z imprez oraz uroczystości, oraz krótkie formy fabularne.

Od ponad dwóch lat współpracuję z fundacją artystyczną Artefaktoria, promującą trójmiejskie osobistości ze świata sztuki, sportu i nauki.

Jestem laureatem konkursu "Nakręć sobie eNeMeF". Film pt. "LoveMe" ze zdjęciami i montażem mojego autorstwa zajął drugie miejsce w kategorii thriller/horror.

W pracy wykorzystuję oprogramowanie Adobe Premiere oraz Adobe After Effects.

 

Fotografia


Chociaż większość mojego czasu pochłania moja pasja filmowa, nie zapomniałem o fotografii.

Sztuka robienia zdjęć była pierwszym krokiem w celu realizacji mojej filmowej pasji i na pewien czas pochłonęła mnie bezgranicznie. Współpracowałem z magazynem EGO, realizując sesje fashion. Wykonywałem również reportaże z imprez organizowanych przez międzynarodowe instytucje oraz korporacje (PMI, Thomson Reuters.)

Zajmuję się również retuszem zdjęć oraz rekonstrukcją zniszczoncyh fotografii.

BARTOSZ ILKOWSKI

 

kontakt@bartoszilkowski.pl

 

tel. 606 334 604

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

BARTOSZ ILKOWSKI

Projekt strony: Bartosz Ilkowski